HLAVNÍ STRANA PROFIL STAVEBNÍ ČINNOST PRONÁJEM PROSTOR

 

Kde nás najdete
odkazy na mapy.cz


Centrála Praha


Pobočka Zlín

 

 

KONTAKTY

 

Centrum stavebního inženýrství a.s.

     
IČ: 45274860   DIČ: CZ45274860

Společnost je zapsána v Obchodním rejstříku Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1595

Centrála   pobočka Zlín
Pražská 16/810
102 00 Praha 10
  K Cihelně 304
764 32 Zlín - Louky
     
ústředna: 281 017 111   ústředna: 577 604 111
fax: 271 751 128   fax: 577 104 926
e-mail: csias@csias.cz   e-mail: csi@csizlin.cz
     

  plánek areálu
 
  plánek areálu
     

Google StreetView: Zvětšit pohled
   

Všeobecné kontakty
detailní kontakty získáte na stránkách jednotlivých středisek

jméno telefon fax e-mail
Generální ředitel
Ing. Antonín Novotný
281 017 222 271 750 459 csias@csias.cz
       
Technický ředitel
Ing. Petr Kučera, CSc.
281 017 445 271 751 122 kucera@csias.cz
       
Obchodní ředitel
Ing. Vlastimil Kučera, Ph.D.
281 017 401   v.kucera@csias.cz
       
Vedoucí pracoviště Zlín
Ing. Vladan Panovec
577 604 347
702 210 348
577 104 926 vpanovec@csizlin.cz
       
       
Správa budov  
Ing. Hana Hamršmídová 281 017 255   hamrsmidova@csias.cz
Ing. Lubomír Kesler 281 017 387   kesler@csias.cz
       
Akreditovaná zkušební laboratoř č. 1007.1
Zkušebna fyzikálních vlastností materiálů, konstrukcí a budov - Zlín
Vedoucí AZL 1007.1
Ing. Miroslav Figalla
577 604 168   miroslav.figalla@csizlin.cz
Zástupce vedoucího AZL 1007.1
Ing. Nizar Al-Hajjar
577 604 322   nizar@csizlin.cz
       
Akreditovaná zkušební laboratoř č. 1007.4
Zkušebna fyzikálních vlastností materiálů, konstrukcí a budov - Praha
Vedoucí AZL 1007.4
Ing. Petr Školník
281 017 417   skolnik@csias.cz
Zástupce vedoucího AZL 1007.4
Ing. Ondřej Smolík
281 017 416   smolik@csias.cz
Zástupce vedoucího AZL 1007.4
Vít Slaboch
281 017 451   slaboch@csias.cz
       
Certifikace a posuzování shody
Ing. Petr Kučera, CSc.
281 017 445   kucera@csias.cz
       
Projekce  
Ing. Jaromír Žilka
281 017 357   projekce@csias.cz
       
Zástupce CSI a.s. v Polské republice a Slovenské republice
Mgr., Inž. Jerzy Zbik
+48 791 377 099
+48 609 660 211
jerzy.zbik@gmail.com

 

 
  hlavní stránka   |   mapa stránek   |   kontakty   |   napište nám   |   webmaster
kopírování obsahu bez souhlasu CSI a.s. je zakázáno